Adwords Reklamların Seoya Etkisi Nedir ?

Adwords Reklamların Seoya Etkisi:
Bu tanıtım sitelere değer kazandırmakta olduğu için, Seo sınıflandırması adı altında bilinmektedir. Bu çalışma için para yatırımı yapmanız gerekecektir. Para yatırımı ile, bu yatırımdan işletmeleriniz için gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Doğru bir yöntem ile hareket edildiğinde güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu çalışmanın nasıl bir fayda getireceğini, sizlere örnekler ile açıklayacağım. Örneğin, parfüm satışı yapılacak bir siteniz var. Bu ürünlerin tanıtımlarını anahtar kelimeleri ile Google gibi tüm dünya tarafından önemli bir konuma sahip Arama Motoru sayesinde yapabilirsiniz. Bu parfümün Markasını modelini Adwors üzerinden anahtar kelime aracı sayesinde ekleyebilir, bu ürünün reklamını bu hizmet ile yapabilirsiniz.

Google Adwords aracındaki kategorilerde sizin ürünleriniz ile alakalı kelimelerde aranma hacminin hangi şekilde aranma yapıldığından bahis edilmektedir. Bu analiz ile parfüm ürününüzü google de tanıtabilirsiniz. Dilerseniz ilinize ve yurt dışı aramalarınıza göre ülke ve şehir seçimlerinde bulunabilirsiniz. Bu reklamları, satış yaptığınız sitelerde deneyebilirsiniz. Güzel bir hizmet sunuluyor ise eğer, yatırdığınız paraya değecek bir gelir elde etme şansınız olabilir. Bu yatırım sizin sitenizin, tanıtımını yapmak ile birlikte kazanç elde etmenizi de sağlamaktadır. Google bu denemelerde kampanyaları ile sizler için indirimli reklam uygulaması da sağlamaktadır.

Bu çalışmadan önce tavsiye olarak adwords reklamlarının işleyişi hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmanızı tavsiye ediyorum. Bu çalışmanın Seo ya faydası da önemli sayılacak derecede olacaktır. Ni tekimde bu reklamlar ile siteniz hit kazanmakta oluyor. Ve doğru anahtar kelimeler tercih edildiği için, geri dönüşlü müşteriler kazanabilirsiniz. Tabi ki bu seçim sizin sitenizde yayınladığınız konularınız ve ürünlerinizin kaliteli, beğenilir ve geri dönüş sağlanabilecek konumda olması da gerekecektir.

Sitenizin değer kazanması ve hit alması için, bu yatırımı gözden çıkarmanız gerekecektir. Denemekte fayda var deyip bu reklam türünü denemenizi tavsiye ediyorum. Tüm bu çalışmalar sizlere ne fayda sağlayacak konusuna gelelim şimdi. Google üzerinde insanlar ürün satın almak için, ürün incelemelerinde bulunuyorlar. Bu kelimelerde arama yapıldığında karşılarına bir sayfada linkler çıkacaktır.

Siz bu reklam sayesinde örnek Armani şişeli orijinal parfüm şeklinde google üzerinde arama yapıldı. Siz Adwords hesabınızda bu kelimeyi eklediğinizde açılan sayfada sponsor reklam olarak reklamınız görünecektir.

Bu sayede, parfüm arayan kişi sizin sitenize giriş yapacak ve doğru ürün ile karşılaşır beğenirse, sepetine ekleyecek.

Bu reklam ile ürününüzün aranma kelimesinde direk ilk sayfada çıkıyorsunuz. Tabi her tıklama için sizlerden para kesilecek. Bu reklam işleyişini güzel takip eder ve bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olursanız eğer, küçük yatırımlar ile büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden sonra reklamlarınız sona erdiğinde siteniz Google üzerinde yine güzel bir konuma sahip olacaktır. Çünkü, siteniz alakalı anahtar kelimelerden hit çekecek bu reklam sayesinde.

Bu şekilde siteniz aranmalarda biraz daha üst konuma geçecektir. Ve Alexa değeriniz düşecektir. Alexa ile ilgili ve seo ile ilgili detaylı birçok konudan sitemizde detaylı açıklamalar ile yer verilecektir.

İlgili Site Link: www.google.com.tr/AdWords

Destek Telefonu: 444 5 674

Kim yazmış bunu : admin

Araştırmacının 28 kadar daha yazısı bulunuyor.

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir