Etiket arşivi: instagram

Cansız Objelere Hayat veren sanatçı

Sean Charmatz Amerikalı bir illüstrasyon sanatçısı. Sadece illüstrasyon demek hata olur çünkü kendisi aynı zamanda Süngerbob çizgi filminin animasyoncuları arasında bulunuyor. Sean aynı zamanda senaryo ve storyboard’lar da yazıyor. sean_charmatz instagram hesabı gün geçtikçe fenomen hale geliyor.

Daha fazlası için tıklayınız.
 

#peppermint baby 🔊sound on 🔊

sean_charmatz (@sean_charmatz) tarafından paylaşılan bir video ()

 

 

 

Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme

Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme

Instagarm hesabınıza bilgisayarınızdaki fotoğrafları direkt olarak yüklemek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Instagram bilindiği üzere fotoğraf ve kısa video paylaşımı için en çok tercih edilen sosyal medya mecralarından bir tanesi.Fakat sadece mobil kullanıcılara paylaşım imkanı sunuyor, sadece bilgisayardan giriş yapıldığı zaman görüntülenebiliyor.

Bilgisayar üzerinden fotoğraf ve kısa video yükleme imkanı tanınmaması bazı alternatif çözümlerin bulunmasına yol açıyor.

Bunlardan biri de Gramblr 

Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurduğunuzda artık telefonunuzda olduğu gibi herhangi bir fotoğrafı veya kısa videoyu paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak Gramblr’ı kendi sitesinden indirin

İndirdiğiniz dosyayı yönetici olarak çalıştırın, aksi halde kurulumda hata alabilirsiniz.

 

Instagram’da Sizi Geri Takip Etmeyenleri Görün

Instagram’da Sizi Geri Takip Etmeyenleri Görün

Instagram’da sizi takip etmeyen kullanıcıları merak ediyorsanız, ya da takibi bırakan kişileri görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Takip ettiğiniz bir kişinin geri takip edip etmediğini ya da sizi takip eden bir kişinin takibinizi bıraktığını görmek için tek tek kontrol etmeniz ya da 3. taraf uygulamalar kullanmanız gerekir.

3. Taraf uygulamaların birçoğu hesaplarınızı kontrol altına alıp kullanmayı amaçlar.

Size önereceğim uygulamayı kullanarak sizi geri takip etmeyen hesapları bulup dilerseniz takibi bırakabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan ya da mobil tarayıcınızdan http://friendorfollow.com/ a giriş yapın.

Outhorize butonu ile erişim izni verdikten sonra Following sekmesinden sizi geri takip etmeyen ancak sizin takip ettiğiniz kullanıcıları görebilirsiniz.

İşlemi tamamladıktan sonra hesabınıza erişim izni verdiğiniz uygulamayı tekrar kaldırmak istediğinizde https://instagram.com/accounts/manage_access/ adresinden erişimi iptal et butonuna tıklayıp onaylayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.