Etiket arşivi: video

Çakallarla Dans 4 Sinemalarda

Çakallarla Dans  serisinin 4. serisi olan Çakallarla Dans 4 beyaz perde de vizyona girdi. Serinin sevilen karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet hayat mücadelesi içinde ekonomik yetersizlikler sebebiyle aynı evde yaşamaya başlamıştır. Ev arkadaşlığı onlar için uyum sağlanması zor bir şeydir. Günün birinde Berber Hüseyin abi kahramanlarımızın karşısına çılgın ancak cazip bir planla çıkar. Almanya’daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak da neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız tutundukları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye yola koyulurlar…

 

Makro fotograflardan objelerin ne olduğunu bakalım bulabilecekmisiniz?

Bildiğiniz gibi makro çekim Dslr fotoğraf makineleri ile makro lens veya lens ters aparatı ile çekiliyor fakat o kadar farklı bir şeydir ki makro çekim çektiğiniz objeyi dahi tanıyamaz duruma gelebiliyorsunuz.

Herhangi bir obje mesela meyve portakal mandalina makro çekiminde şaşıracaksınız. buyrun izleyelim

En iyi Oyun Fragmanları

Dünya’da hergün yeni oyunlar çıkıyor ve milyonlarca kişi oyunları hem test edip hemde oynuyor. ülkemizde de çok fazla bilgisayar oyunları oynayan insanlar var ve sinema fragmanları gibi bilgisayar oyunları fragmanları da oldukça izleniyor.

Sizler için popüler oyun fragmanlarını seçtik

 

1. The Elder Scrolls Online

Aksiyon ve fantezi türünün en dikkat çekici oyunlarından olan The Elder Scrolls Online serinin ilk multiplayer oyunu olma özelliğine sahip. Oyunun fragmanında 3 farklı savaşçı grubunun İmparatorluk Şehri’ni ele geçirmeye çalışması anlatılıyor.

 

2. Might & Magic: Heroes VI – Cinematic Game Intro Movie (PC)

3. Dead Island: Official Announcement Trailer

Fragmanıyla içimizi dağlayan, hem ağlatan hem de korkutan Dead Island, bir virüs nedeniyle zombilere dönüşen insanlara karşı hayatta kalma savaşı verdiğiniz bir aksiyon oyunu.

 

4. Star Wars: The Old Republic

Star Wars’un son filminden istediğiniz etkiyi alamadıysanız bu fragmanı izlemenizin tam zamanı. Star Wars’un online oyunu olan The Old Republic, fragmanındaki Sith ve Jedi savaşıyla aksiyon ihtiyacımızı karşılıyor.

5. World of Warcraft: Warlords of Draenor

Star Wars’un son filminden istediğiniz etkiyi alamadıysanız bu fragmanı izlemenizin tam zamanı. Star Wars’un online oyunu olan The Old Republic, fragmanındaki Sith ve Jedi savaşıyla aksiyon ihtiyacımızı karşılıyor.