Toplist sitelerinin Seoya etkisi ve Toplist ekleme yöntemi

Toplist sitelerinin Seoya etkisi ve Toplist ekleme yöntemi;

Toplist siteleri, siteler için büyük önlem taşımakta olup, günümüzde gelişmekte olan birçok site tarafından hayla bu yöntem devam ettirilmektedir.

Bu tür sitelerden alacağınız kaliteli linkler sitenize büyük fayda sağlayacaktır. Bu konuda sizlere güzel bir ipucu vereceğim ve zahmet edilip doğru şekilde yapıldığında Anahtar kelimenizde garantili olarak yükselmenize sebebiyet verecektir.
Öncelikle Toplist siteleri, dizin siteleri gibi sitelerde linkler genellikle karşılıklı link değişimi ile yapılmaktadır. Bu sitelerde size uygun kategoriyi seçmeniz kaliteli backlink almanızı sağlayacaktır. Bunun güzel bir yöntemi var ki doğru uygulanırsa sitenizi hareketlendirmeye yetecektir.

Öncelikle bunun için güzel bir liste oluşturmanız gerekecektir. Dileyen bu hizmeti seo paketleri ile ücret karşılığı yaptırabiliyor ama benim anlatacağım şekilde uygulanır ise güzel bir ilerleme kat edeceksiniz. Biraz zahmetli olacak sizin için, öncelikle bu sitelerin birçoğu tıklanma sayısına göre kendi sitelerinde ana sayfalarda ve kategori başlarında sizlere link veriyor.

Örneğin oyun kategorisinde, oyun sitelerinde sizin sitenizin ziyaretçisi daha fazla ise, o kategorilerde en başlarda oluyorsunuz. Bu sitelerden de sitenize ziyaretlerin gelmesi sizin daha yararınıza oluyor. Peki bu işlemi nasıl yapacaksınız. Öncelikle not defteri açın. Google de Toplist siteleri, Toplist listesi, kelimelerde arayın. Webmaster forumlarında yine aynı listeye ulaşabilirsiniz. Sitelere manuel şekilde kayıt olun verilen linkleri not defterine kayıt edin.
Bu linkleri kayıt ettikten sonra .html uzantısı hale getirip ftp adresinize atın. Vereceğim ipucu ile kaliteli backlink sahibi olacaksınız. Öncelikle bu işlem için bir ziyaretçi programı bulmanız gerekecek. Jingling hit programı şu anda en iyi işleyen ziyaretçi çekme programı bu program ile yüzerce ziyaretçi kazanabilirsiniz. Toplist listeniz, hitlere göre sıralama yapan sitelerden oluşması gerekli. Not defterine kayıt edip sitenize eklediğiniz html uzantısını hit programında ekleyeceksiniz ve bu link deponuza hit programı yardımı ile ziyaretçi çekeceksiniz.

Çekilen bu hitler sayesinde siteniz Toplist listelerinde ilk sıralarda yer alacak. Ve ana sayfalardan link kazanmış olacaksınız. Bu sayede anahtar kelimede yükselme şansı elde edebilirsiniz. Bunu kesinlikle yapın demiyorum bu bir ipucu sizler için dileyen yapabilir bu yöntemle site yükselten birçok webmaster bulunmaktadır.

Zaten bu hit programlarını birçok kişi bu sebeple tercih ediyor. Yoksa hit programında gelen ziyaretler sitelerde 1 ila 3 dakika kaldığı için pek sağlıklı değil bu yüzden toplist sitelerine hit yollamak için tercih ediliyor. Sağlam bir liste hazırlar bu listeye günlük program yardımı ile ziyaretçi yollarsanız bu tür sitelerden ana sayfalardan link kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Hit yollamadan liste yapıp yine linkleri ekleyebilirsiniz yalnız bu işlem ile yükselme şansınız daha fazla olacaktır.

Kim yazmış bunu : admin

Araştırmacının 28 kadar daha yazısı bulunuyor.

Yorumlar

comments

Toplist sitelerinin Seoya etkisi ve Toplist ekleme yöntemi” konusunda Bir Fikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir